Bindelmeer College
  • Inloggen Magister
Menu
  • Onze school
    • Missie
    • Zorg & begeleiding
    • Onderwijs op het BMC
    • Veiligheid
    • ZAAM
  • Leerlingen
    • Agenda
    • Dagrooster
    • Leerlingenstatuut
    • Leerlingenraad
    • Lestijden tabel
    • Lessen & keuzevakken
    • PTA / Examens 2018-2019
    • Rooster schoolexamens
    • Rooster eindexamens
    • Vakken
    • Youtubekanaal
    • Woorden van de maand
  • Ouders
    • Leermiddelen en financiën
    • Schoolgids en SOP
    • Wie is wie op het BMC?
    • Ouderraad
    • Verlof aanvragen
    • Voedingsbeleid
  • BSA
    • Werkweken en projecten
    • Extra leuke activiteiten
  • Aanmelden
    • Overstap van groep 8
    • Open dagen
  • Kwaliteit
    • Examenresultaten
    • Verantwoording / inspectie
    • Kwaliteitszorg
  • Contact
  • Nieuws
U bent hier: Home Werkweken en projecten

Werkweken en projecten

Leerjaar 3:

  • Aan het einde van het schooljaar gaan de leerlingen uit leerjaar drie naar de Belgische Ardennen. De leerlingen verblijven drie dagen in de Ardennen en zullen daar allerlei avontuurlijke activiteiten doen. De deelname is voor alle leerlingen verplicht.
  • De leerlingen in de derde klas gaan tijdens het jaar 3 weken op stage om ervaring op te doen bij een werkgever. Deze stage sluit aan op het LOB-programma binnen het beroepsgerichte praktijkdeel van de Basis- en Kaderleerlingen. Zij worden geholpen door professionals van Champs On Stage om een leuke en leerzame stageplek te vinden.
  • De leerlingen hebben tijdens het leerjaar twee LOB-weken waarin zij worden geholpen om een passende en leuke vervolgopleiding te vinden en de route naar een baan uit te stippelen zodat de leerlingen weten wat ze moeten doen om hun droombaan te bereiken.
  • Op diverse momenten worden activiteiten binnen en buiten de school aangeboden in het kader van kunst en cultuur. Zo wordt er tijdens het jaar een bezoek gebracht aan een dansvoorstelling en de tweede kamer.
  • Diverse sportactiviteiten, waaronder een basketbalsportdag, een volleybalsportdag en een atletiek sportdag.

Extra leuke activiteiten

De vier-daagse-stedentrip naar Barcelona (Spanje) is de afgelopen jaren een traditie geworden op het Bindelmeer College. De 4e jaars leerlingen, die dat jaar eindexamen doen, kunnen mee op reis.

Schoolgids

Schoolgids

Elk jaar verschijnt er in augustus een nieuwe schoolgids voor het aanstaande schooljaar. Deze schoolgids wordt tijdens de eerste schooldag via de leerlingen aan de ouders aangereikt.

BSA

  • Werkweken en projecten
  • Extra leuke activiteiten

Aankondiging

19 december 2018

Op zaterdag 26 januari hebben een Open Dag. Wij zijn van 11.00 -15.00 uur geopend.

Kom langs en ervaar het Bindelmeer College.


Dagrooster
wijzigingen

Leerlingen

  • Leerlingenstatuut
  • Leerlingenraad
  • Lessen & keuzevakken

Onze school

  • Missie
  • Zorg & begeleiding
  • Onderwijs op het BMC
  • Veiligheid
  • ZAAM

Nieuwsbrief

Contact

Adres
Bindelmeer College
Dubbelink 1
1102 AL Amsterdam

Telefoon & E-mail
Tel: 020 – 69 90 221
E-mail: bindelmeer@bindelmeercollege.nl

Powered by Frogbite

Bindelmeer College is onderdeel van Stichting ZAAM

Meer informatie over ZAAM